Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy
Chcesz być informowany/a najnowszych wydarzeniach z życia szkoły, wycieczkach, zebraniach rodziców, etc.?
Zapisz się na listę mailingową.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy
36-040 Mogielnica
Mogielnica 167
napisz do nas

Imię:
Nadawca:
Odbiorca:

Wkrótce nastepna ...

Oddział przedszkolny - wychowawczyni Renata Traciak

Klasa_I-wychowawczyni_Genowefa_Bieda

Szczęśliwa siódemka pierwszoklasistów wraz z wychowawczynią panią Genowefą Biedą w odnowionej sali rozpoczęła swoje pierwsze lekcje. Nieliczna klasa pierwsza jest niezwykle energiczna i pełna życia. Szczególnie widać to na przerwach, między lekcjami. Wspaniale się bawią i śmieją. Z kolei na zajęciach, są skupieni i gotowi do pracy.

Klasa II - wychowawczyni Beata_Głodowska

To my, drugaki!  W klasie jest nas szesnaścioro, sześć dziewczynek i dziesięciu chłopców. Nasza pani nazywa się Beata Głodowska. Jest pogodna i wesoła. Lubi wszystkie dzieci i my oczywiście też ją lubimy. Uczy nas poprawnie pisać, czytać, dodawać, odejmować, mnożyć, dzielić, malować, rysować i wiele innych interesujących rzeczy. Na przerwach między lekcjami bawimy się w różne gry i zabawy. Miło i wesoło spędzamy w szkole każdy dzień.

Klasa III - wychowawczyni Małgorzata Wóbel

W sali numer 5 uczą się i bawią super trzeciaki. To wesoła, koleżeńska, uczynna gromadka, w której jeden chłopiec jest pod opieką dziewięciu dziewcząt!  Wszyscy dbają o wygląd swojej klasy,  mają ciekawe pomysły, bardzo lubią malować, tańczyć i śpiewać. Wiele radości sprawiają im zajęcia pracowni komputerowej oraz ćwiczenia na sali gimnastycznej . Starannie przygotowują się do zajęć i rozwijają swoje talenty.

Klasa_IV_wychowawczyni_Krystyna Miłek

Zmienili się nauczyciele i wychowawczyni, którą jest teraz pani Krystyna Miłek. Mamy też nowe przedmioty no i oczywiście nową salę (26), w której się  uczymy.  Na początku jest zawsze ciężko się przyzwyczaić, ale okazało, że szybko nauczyliśmy się nowych zasad i teraz czujemy się jakbyśmy już bardzo długo byli czwartakami. Myślę, że każdemu z nas podoba się w czwartej klasie, dzięki miłym nauczycielom i starszym kolegom. Pomimo obaw, jakie mieliśmy na początku roku, dziś czujemy się już pewnie i bardzo cieszymy się, że jesteśmy już czwartakami.

Klasa_V_wychowawczyni_Beata_Porada

Już jesteśmy piątoklasistami!  Nasza klasa liczy 9 osób: 4 dziewczyny i 5 chłopców. W klasie IV naszą wychowawczynią i jednocześnie nauczycielką przyrody była pani Alicja Słysz, ale w tym roku odeszła na urlop zdrowotny i przyszła pani Beata Porada – będzie uczyć przyrody i będzie naszą wychowawczynią.  Chcielibyśmy w tym roku uzbierać pieniądze na zieloną szkołę, tak jak klasa szósta. Myślę, że poprosimy naszą panią, żebyśmy gdzieś pojechali na wycieczkę kilkudniową  będziewtedy bardzo wesoło.

Klasa VI - wychowawczyni Lidia Flinta

Jesteśmy uczniami klasy szóstej. Mamy tylko cztery dziewczynki. Siedmiu chłopców potrafi czasem nieźle napsocić. Nasza wesoła gromadka chętnie uczy się i bawi. W klasie panuje wesoła, pogodna atmosfera, wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni. Zapisaliśmy się do Klubu Uśmiechniętych. Mamy różne zainteresowania. Jedni uczęszczają na kółko matematyczne, inni na teatralne, plastyczne lub taneczne. Wspólnie wykonujemy ciekawe i kolorowe dekoracje w klasopracowni. Często śpiewamy i organizujemy przedstawienia dla młodszych kolegów. W tym roku będziemy brać udział w różnego rodzaju konkursach gminnych.

O szkole     Historia     Osiągnięcia     Wzorowi uczniowie     Sekretariat     Wydarzenia     Dla rodziców